Previous
Next

درباره آکادمی توسکانیک

شرکت توسکانیک یکی از شرکت‌های مستقر در مرکز تحقیقات و فناوری‌های نوین دانشگاه صنعتی ارومیه بوده و از معدود شرکت‌های ایرانی است که در زمینه رباتیک فعالیت می‌کند. فعالیت این شرکت در دو فاز عمده انجام می‌شود که به صورت همزمان و برای دستیابی به هدفی مشخص یعنی گسترش صنعت رباتیک در کشور می‌باشد. فاز اول فعالیت‌های این شرکت مربوط به آموزش رباتیک در رده‌های سنی مختلف بوده و فاز دوم و اصلی فعالیت‌ها طراحی و ساخت ربات‌های صنعتی و آموزشی می‌باشد. پروژه‌های عملی در این شرکت با همکاری اعضای هیات علمی، دانشجویان نخبه و مهندسان ارشد انجام می‌گیرد. فازهای تحقیق و توسعه، طراحی، و پیاده سازی تمام پروژه‌ها توسط اعضای هیات مدیره برنامه ریزی و نظارت می‌شود. مدیرعامل شرکت دکتر بابازاده از اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه بوده و بقیه عوامل نیز از جمله مهندسان و نخبگان برگزیده دانشگاهی در زمینه رباتیک، الکترونیک، برنامه نویسی و… می‌باشند.

تجربه ای متفاوت با آموزش های توسکانیک

پکیج های آموزشی آکادمی توسکانیک تنها یک جایگزین برای دوره های حضوری نیستند بلکه آنها یک تجربه شگفت انگیز برای شرکت کنندگان در این دوره های آموزشی هستند. این پکیج های آموشی هم برای بزرگسالان و هم کودکان به گونه ای آماده شده اند که به راحتی قابل فهم باشند. آموزش رباتیک برای تمام گروه‌های سنی با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد می‌باشد. شما نیز می توانید با تهیه این پکیج های آموزشی خلاقیت های خود را پرورش داده و از نتایج شگفت انگیز این پکیج ها بهره ببرید.

5 مدرس

+600 دانشجو

15 دوره آموزش رباتیک

5 دوره آموزش رباتیک کودکان

جدیدترین مقالات

نظرات مشتریان

اشکان محمدی
اشکان محمدی
Read More
سلام من از پکیج های آموزشی رباتیک برای کودکان خریداری کردم خیلی مفید و کاربردی بود.
سحر فرجی
سحر فرجی
Read More
چند بار از این سایت خرید کردم خیلی محصولات با کیفیتی دارین. از کتاب های آموزشیتون هم استفاده کردم خیلی مفید بودن ممنون.
سمیرا قاسمی
سمیرا قاسمی
Read More
من از پکیج ربات های بالابر که از این سایت برای دخترم تهیه کرده بودم خیلی راضی بودم. برای دانش آموزان هم سرگرم کننده هست هم باعث میشه با استعدادهاشون آشنا بشن.
Previous
Next

با ما در تماس باشید